Elektroşok cihazı yasal mı?


Biber Gazı Hakkında

5 ADET NATO BİBER GAZI SPREY 39.90TL

 


 

Şehir yaşamında karşılaşabileceğiniz gasp ve tacize karşı kendinizi emniyete alınız.

 

 

  

Göz yaşartıcı biber gazı spreyi ile artık yaşam daha hür ve emniyetli.

 

 

 

 

 


Kaba Kuvvetin Devri Çoktan Geçti, Yine de Başınıza Nerede Ne Geleceği Hiç Belli Olmaz Siz Önleminizi Alın, Pratik Bir Şekilde Korunun.Çantanızda, arabanızda rahatlıkla taşıyabileceğiniz NATO Biber Gazı güvenli ve etkilidir.NATO Biber Gazı Spreyi’nin kullanımı o kadar kolay ki tek yapmanız gereken saldırganın gözüne, yüzüne doğru sıkmanız. Spreyi nasıl mı sıkacaksınız; üzerindeki tuşu bastırmanız yeterli. Saldırgana spreyi sıktıktan sonra NATO Biber Gazı Spreyi etkisini göstermeye başlar ve saldırganın gözlerinin geçici olarak kapanmasını sağlar.Saldırgan 45-60 dakika boyunca etkisiz hala gelmiş olur, bu sürenin sonunda hiç bir şekilde kalıcı bir zarar bırakmaz. Bu sürede aynı zamanda boğazları yanar, inanılmaz bir su ihtiyacı hisseder, burnu akmaya başlar, kısacası zor dakikalar geçirir.

 

 

 

 

 

 

 


 

 

Orjinal Alman Malı

1 metreden daha uzaktan tinerci, gaspçı ve tacizcilere karşı kullanabileceğiniz bu sprey 10 cm yüksekliğinde ve 6 cm çapında.

Çantanız ve cebinizde roll-deodorant gibi taşıyacağınız bu korunma spreyini kendi emniyetiniz için mutlaka yanınızda bulundurunuz.

 

Nato Biber Gazı (Spray) Göz Yaşartıcı Sprey

40ml lik spray tüp
Çantada ve cepte kolay taşınır
Ozon tabakasına zarar vermez
Üretim yeri Almanya - Berlin 
Yüksek konsantrasyonlu ve anında tesirlidir
Kullanımı hızlı pratik ve kolaydır.

 

 

Biber Gazı Hakkında Genel Bilgiler

 

Biber Gazı saldırganın gözüne/yüzüne doğru sıkılır. Saldırganın gözlerinin geçici olarak kapanmasına ve görmemesini sağlar. Yaklaşık 45 60 dakika süresince saldırgan etkisiz hale gelir. Bu sürenin sonunda kalıcı bir zarar vermez.

Biber gazı %10 oranında Oleo Capsicum Biberinden imal edilmiştir.

Bu madde evde gıda olarak kullandığımız kırmızı biberdir.

Biber gazı tüp içerisinde senelerce etkisini yitirmez.

 

Biber gazını rüzgara karşı sıkmayınız. 

Kapalı yerlerde kullanmanız durumunda gaz kısa sürede oda içerisinde yayılarak oda içerisinde herkesi etkileyebilir.

Göz yaşartıcı spreyler tehlikeli durumlarda karşınızdaki kişiyle temasınızı gerektirmediğinden giderek en çok tercih edilen savunma aracıdır.

 

Kullanım sırasında saldırgandan 1 metre mesafeye ihtiyaç vardır!

Sprey 5 metreye kadar etkili olacaktır. Spreyin içindeki madde temas ettiği yüzeyde müthiş bir yanma hissi uyandırır.

 

DİKKAT!
Kapalı alanda deneme amaçlı kullanmayınız.
Spreyi yüksek ısıya maruz bırakmayınız.

  

Bu ürünü taşımanız hiç bir yönden yasal bir sorun teşkil etmemektedir.

 

Öldürücü olmayan kimyasal silahlar sınıfına girer. Kullanımı, 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanunun Uygulamasına İlişkin Yönetmelikte, yasal olarak kabul edilmektedir. İlgili Yönetmeliğin Ateşli Silahlar başlıklı, 4.bölümünün Silah Bulundurma ve Taşıma İzni Verilmesi başlığını taşıyan 24. maddesinde şu ifade yer almaktadır: "Koruma ve güvenliğin sağlanabilmesi için fiziki önlemlere ve güvenlik cihazlarına öncelik verilir. Komisyon, orantılılık ilkesine uygun olarak canlılar üzerinde kalıcı etkisi olmayan kimyasalların kullanılmasına izin verebilir."


 

Kendinizi En Kolay Şekilde Koruyabileceğiniz Savunma Silahınız

 


- Gaspçıya , tecavüzcüye , apaçilere aman vermeyin !Ailenizin ,eşinizin , dostunuzun ve kendi hayatınıza değer verin ! İnsanlıktan nasibini alamamış insancıklara boyun eğmeyin 

Nato biber gazı ile artık uzak doğu dövüş teknikleri için kursa gitmeye gerek yok.Tek yapmanız gereken göz yaşartıcı biber gazını kötü niyetlinin yüzüne sıka bildiğiniz en yakın mesafeden sıkın.

- Bu süreden sonra artık kendi sağlık güvenliğiniz için olay mahallinden uzaklaşın ve derhal 155 Polis İmdat'ı arayın.

Şehir yaşamında karşılaşabileceğiniz gasp ve tacize karşı kendinizi emniyete alınız. 

Göz yaşartıcı biber gazı spreyi ile artık yaşam daha hür ve emniyetli ve kullanımı çok kolay.

1 metreden daha uzaktan tinerci, gaspçı ve tacizcilere karşı kullanabileceğiniz bu sprey 8,5 cm yüksekliğinde ve 3,5 cm çapında.Çantanız ve cebinizde roll-deodorant gibi taşıyacağınız bu korunma spreyini kendi emniyetiniz için mutlaka yanınızda bulundurunuz.

 

 

Basında Biber Gazı Haberleri :


 
Samsun'da başkasına benzetilerek kaçırılan genç kız, zorla bindirildiği otomobilden, çıkan kargaşada çantasındaki biber gazını kullanarak kurtulmayı başardı.

Satış ve satış sonrası destek olarak sizlere 24 saat hizmet veriyoruz.

 

Soyguncu ve gaspçılarla baş edemeyen Gaziantepli kuyumcu esnafı, çareyi ‘Biber Gazı’nda” buldu. Silah kullanımını tehlikeli bulan Gaziantep Kuyumcular Odası üyelerine savunma için biber gazı dağıttı.

Gaziantep’te hırsızlık olaylarının çok sık yaşanmaya başlanması nedeniyle Kuyumcular Odası üyelerin korumak için yeni bir uygulama başlattı ve etkin koruma için yaklaşık 450 üyesine biber gazı dağıttı.